Hasta Yatakları Kiralama İletişim

HASTA YATAĞI KİRALAMA TUZLA


HASTA YATAĞI KİRALAMA TUZLA

HASTA YATAĞI KİRALAMA TUZLA

 

Hasta Yatağı Kiralama Tuzla Servis Hizmeti

Tuzla bölgesi hasta yatağı kiralama servis hizmetimiz kapsamındadır. Hasta yatağı kiralama hizmeti Tuzla bölgesinden gelen siparişleri hastalarımıza aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Hastaların tedavi sürecinde hasta yatağı kullanımı hastaların konforlu ve rahat bir süreç geçirmelerini sağlamaktadır. Deneyimli Müşteri temsilcilerimiz hastanız için hangi hasta yatağının hastanıza uygun olduğu konusunda bilgi vermektedirler.

Hasta yatağı kiralamada Tuzla ve çevresinde yaşayan ve hasta yatağı konusunda bilgi almak isteyen müşterilerimize kolay kullanıma sahip Platin Yatak hasta yatakları hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

İstanbul Tuzla ilçesi de olmak üzere Platin Yatak olarak İstanbul’un tüm ilçelerimize hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı teminini sağlıyoruz. Müşteri temsilcilerimizle yapılan görüşmeler doğrultusunda hasta yatağı ile ilgili siparişlerinizin aynı gün teslimi yapılmaktadır.

Paltin Yatak olarak; İstanbul Beylikdüzü ilçesi de dahil olmak üzere, tüm ilçelerimize hizmet vermekte ve müşteri hizmetlerine iletilen siparişleri aynı gün içinde teslim edebilecek dağıtım ağına da sahibiz.

Hasta Yatağı Tuzla Servis Yapılan Mahalleler

Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi

Hastalar için Hasta Yataklarının Önemi

Hastaların hem bedensel hem de zihinsel olarak rahat olabilmeleri için hasta yatakları önemli bir rol oynamaktadır. Hasta yatakları modele göre farklılık göstererek hastanın hareket edilebilirliğini artırmaktadır. Hasta yataklarının sırt kısmının kaldırılmasıyla hastayı yarı oturur pozisyona getirerek rahat ettirebilirsiniz. Hasta yataklarının diğer bir özelliği ise hastanın ayaklarını kaldırabiliyor olmasıdır. Bu özellikler sayesinde hastanın kan dolaşımını arttırabilirsiniz.

Platin Yatak İhtiyacınız Olan Hasta Yatakları Konusunda Yanınızda!

Hasta yatakları motor sayısına göre model farklılıkları göstermektedir. Hasta yataklarının genel olarak farkları şunlardır;

 • 2 Motorlu Hasta Yatakları:

  Ayak ve sırt kısmını indirip kaldırmaya yarayan bu model kumandası sayesinde kolayca kontrol edilebilir. Bu modelde hastanın sırtına yastık yerleştirmeye gerek kalmadan hastanın rahatlığını sağlayabilirsiniz. Bu model ayak ve sırt kaldırıp indirme özelliğine sahip olduğundan bakıma muhtaç olmayan ve kendi kendine hareket eden hastalara tavsiye ediyoruz.

 • 3 Motorlu Hasta Yatakları:

  3 motorlu hasta yatağı hastaya bakım yaparken zorlanmadan ve eğilmeden bakım yapmanızı sağlar. 3 motorlu hasta yatağının en önemli özelliği ise yükselip alçalmasıdır.

 • 4 Motorlu Hasta Yatakları:

  En fonksiyonel ve en rahat kullanıma sahip olan 4 motorlu hasta yatağı hastanın günlük ihtiyaçlarını fonksiyonel kumandası sayesinde tek tuşa basarak değiştirmenizi sağlar. Yerli üretim olarak üretilen hasta yatakları Platin Yatak güvencesiyle hastalarımıza ulaştırıyoruz. 4 motorlu hasta yatağı yarı koltuk olabilme, asansör özelliği, sırt ve ayak kaldırma ayarına sahiptir.

Tuzla Havalı Yatak Kiralama Hizmeti

 1. P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak:

  Bu havalı yatak modelimiz sayesinde hastanızın vücudundaki hücrelerini aktifleştirerek hastanın konforlu bir yatış süreci geçirmesini ve oluşabilecek bası yaralarından korunmasını sağlar.

 2. P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak:

  12cm ideal yükseklikte olan AB sistem boru tipi havalı yatak, hastanızın kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme havalı bir yataktır.

 3. P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak:

  Havalı ve şişme yatak modelimiz P30 ABC sistem boru tipi havalı yatak, üçlü çalışma sistemine sahip olduğundan en çok tercih edilen havalı yatak modelidir.

 4. P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak:

  Hareket konusunda sıkıntısı olan hastalarımız için P40 pozisyon veren havalı yatak modelimiz hastamızı otomatik çevirme yapmaktadır. Kişisel bakımı kolaylaştıran ve pozisyon değişikliği sağlama imkanı veren P40 pozisyon veren havalı yatak Platin Yatak güvencesiyle sizlerle.

 5. P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak:

  Felçli hastaların kullanımına rahatlık verecek 45 dereceye kadar pozisyon verebilme özelliğine sahip P50 ultra pozisyon veren boru tipi havalı yatak modelimiz ile hem hastamıza hem de hasta yakınlarına kolaylık sağlıyoruz.