Hasta Yatakları Kiralama İletişim

HASTA YATAĞI KİRALAMA ÜMRANİYE


HASTA YATAĞI KİRALAMA ÜMRANİYE

HASTA YATAĞI KİRALAMA ÜMRANİYE

Hasta Yatağı Kiralama Ümraniye

Ümraniye ve çevresinde hasta yatağı kiralama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bize ulaşabilirler. Hastanızın durumuna uygun hasta yatakları için müşteri temsilcilerimize danışarak karar vermenize yardımcı olabiliriz. Ümraniye’de hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız için hasta yatağı kiralama sistemimiz vardır.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları Neye Göre Sınıflandırılır?

Hasta yataklarının motor fonksiyonlarına göre 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olarak değişiklik göstermektedir. Hasta yataklarının özelliklerine göre hastaya kazandırdığı hareketler vardır. Başlıca hareketler; hasta yarı oturur pozisyona getirilebilir, hastanın sırt kısmı kaldırabilir, hastanın ayak kısmı kaldırabilir gibi fonksiyonlarla hastanın hareket alanını genişletir. Hasta yatağı seçiminde fiyatından daha önemlisi hastanıza uygunluğuna dikkat edilmedir. Hastanız için yeterli olup olmadığı, hastanızın bakım durumu ve kilosunu göz önünde bulundurarak hasta yatağının seçilmesi hastanızın tedavi sürecini sorunsuz geçirmesini sağlar.

Ümraniye’de Hasta Yatağı Kiralamanın Avantajları

Firmamızın Ümraniye ilçesinden kaynaklı İstanbul Ümraniye çevresinde verilen tüm siparişlerin teslimat süresi aynı gün içerisinde maksimum 2 saattir.         Platin Yatak firması olarak hasta aciliyetini göz önünde bulundurarak hızlı teslimat yapmaya dikkat ediyoruz.

Hastalar için Hasta Yatağı Kullanımının Rahatlığı

Hastaneden çıktıktan sonra hastalar evde bakıma ihtiyaç duyarlar. Hastalarımızın istirahat süresinde evde fonksiyonel ve konforlu elektrikli hasta yatağına ihtiyaç duyulur. Hasta yatağının hastalara sağladığı rahatlıklar;

  • Hasta yatağı ile hastaya yastık desteği sağlamadan hastayı dik konuma getirerek rahatlık sağlayabilirsiniz.
  • Sürekli bakım gerektiren hastalarda hasta yakınlarının eğilerek bakım yapması bel sorunlarına neden olabilmektedir. Bu sebeple asansörlü hasta yatakları sayesinde bakım yapmayı kolaylaştıran hasta yatakları tercih edilmelidir.
  • Kilolu hastaların pozisyonunu ve transferini gerçekleştirmek çok zor olduğu için hasta yatakları bu konuda büyük kolaylık sağlar.
  • Hasta yatakları hastalarda vücut yarası oluşmaması için hastaların 24 saat boyunca sağa ve sola dönüş hareketi sağlar.

Ümraniye’de Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Verilen Mahalleler

Adem Yavuz Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Dudullu Osb Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Elmalıkent Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Finanskent Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, İnkılap Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi,Necip Fazıl Mahallesi, Parseller Mahallesi, Saray Mahallesi, Site Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Topağacı Mahallesi, ,Yamanevler Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yukarı Dudullu Mahallesi

Havalı Yataklar Nedir?

Günde 10 saatten fazla hareketsiz kalan hastalar için tavsiye edilen yataklardır. Vücut yaralarını iyileştirmek için kullanılır. Hastalarda vücut yaralarının oluşmasının sebebi hareketsiz kalmalarıdır. Hareket edemeyen hastaların vücudunda basınç değişmez, kan akışı olmaz. Hareketsizlikten dolayı hücre ölümleri gerçekleşir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için havalı yatak kullanımını öneriyoruz. Havalı yataklar modeline göre hastanın yönünü değiştirmede ve vücut havalandırma özelliği sayesinde hastaların iyileşme sürecinde önemli rol oynamaktadır. Masaj etkisiyle hastaya rahatlık sağlar. Vücuda hava üflemesiyle bakteri oluşumunu engeller.

Hasta Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Mümkün olduğunca hasta yatağı üreten firmalardan almaya çalışmalısınız.
  2. Doktorlardan, bildiğiniz eczanelere danışarak veya internetten araştırmalar yaparak hastanızın ihtiyacına göre hasta yatağı üretimi ve satışı yapan firmaları bulmalısınız.
  3. Teknik servis hizmetinde sorun yaşamamak için tedarik sürecini araştırmalısınız.

Hasta Yatağı Modelleri ve Çeşitleri

  • 2 Motorlu Hasta Yatağı: 2 motorlu olup, 2 harekete sahip hasta yatağı modelidir. Bu modelde sadece sırt ve ayak kısmını indirip kaldırma özelliğine sahiptir.
  • 3 Motorlu Hasta Yatağı: 3 motorludur ve 2 motorlu hasta yatağından farkı ise asansörlü olmasıdır. Asansörlü olması hastaya bakan kişiler için çok büyük rahatlık sağlamaktadır.
  • 4 Motorlu Hasta Yatağı: 4 motorlu hasta yatakları full fonksiyonlu hasta yataklarıdır. Hastanın ayak ve sırt kısmı hareket ettirilebilir, asansörlü sistemi vardır yerden yükselip alçalabilir ve yarı koltuk pozisyonu alabilir.