Hasta Yatakları Kiralama İletişim

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

  • Kiralama HK-1000

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.


2 motorlu hasta yatağı kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanızın bakım sürecini kolaylaştırabilirsiniz. 2 motorlu hasta yatağı kiralama hizmetini kullanarak hastanızın sırt kısmını kolaylıkla dikleştirebilir, ayak kısmını kaldırıp indirebilirsiniz. Hastanın sırt tarafına yastık dizmeye gerek kalmadan hastanın konforunu sağlayabilirsiniz. Sadece sırt ve ayak kaldırma ve indirme özelliği olduğundan bu modeli kendi kendine hareket edebilen, bakım gerektirmeyen hastalara tavsiye ederiz. 

2 motorlu hasta yatağı sayesinde hastane konforunu evinize taşıyabilir ve hastanızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. 

Neden Platin Yatak Kalitesi?

Hasta yatağı kiralama hizmetini Türkiye'de başlatan ilk firma Platin Yatak'tır. 2 Motorlu Hasta Yatakları Kiralama hizmetini hastaya özel olarak sunan ürünlerin dezenfektesini ve bakımını yapan, evlere teslimatını sağlayan firmamız hasta memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hasta yatağı, havalı yatak, hasta taşıma lifti gibi evde bakım gerektiren ürünlerin tedariğini sağlayarak kullanıcıya ulaştırır ve hastamızın ihtiyacı olduğu süre boyunca kullanmasını sağlar. Piyasadaki en kaliteli hasta yataklarını üreten lider firmadır.

2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

  1. Baş ve ayak kaldırıp-indirmeyi sağlayan 4500N taşıma kapasiteli motora sahiptir. 
  2. Elektrikle çalışır, kumanda ile yönetilir.
  3. Oda içerisinde yer değiştirmeyi sağlayan, kilit sistemli tekerlekleri vardır.
  4. Korkulukları, hastanın kendi kendine açamayacağı şekildedir.
  5. Sünger yatak set içerisinde mevcuttur.
  6. Kiralama seçeneğimiz aylık olarak ücretlendirilmektedir.

2 Motorlu Hasta Yatağı kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin