Hasta Yatakları Kiralama İletişim

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

  • Kiralama HY-400

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.


Boru tipi düz pozisyon havalı yataklar arasında en konforlu olan ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama opsiyonunu kullanarak hastanızın tedavi sürecinde oluşabilecek vücut yaralarını önleyebilirsiniz. 12cm yüksekliği hastanızın basınç noktalarını değiştirmeyi sağlayacak ve pozisyon değiştiremeyen hastalardaki vücut yorgunluğunu alacaktır. Özellikle günde 10 saatten fazla hareketsiz yatan hastaların kullanımına tavsiye edilir. Zayıf hastaların üzerinde rahat edeceği, kilolu hastalara yönelik ise taşıma kapasitesi yüksek şişme hasta yatağı seçeneğidir. Motoru sessiz çalışıp, hastayı rahatsız etmez.

ABC sistem boru tipi havalı yatak en çok tercih edilen havalı yatak modelidir. Platin ABC sistem boru tipi havalı yatak, piyasadaki en uzun ömürlü havalı yatak olup Arge çalışmaları hastalarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre sürekli yenilenmektedir.

Niçin Platin Havalı Yatak ABC sistem modelini kullanmalıyım?

Platin Yatak olarak Türkiye'de boru tipi havalı yatak kullanımını ilk başlatan firmayız. Boru tipi havalı yatakların faydasını deneyimleyerek kullanıcılarımızla buluşturan bir firma olarak hastalarımıza fayda sağlayacak tüm ürünlerin kiralamasını sağlıyoruz. ABC sistem havalı yatağı kullanarak ise hastanın sırt kısmında vücut yarası oluşmamasını ve ilerleyen süreç için de önlenmesini sağlayacaktır. ABC sistem boru tipi havalı yatak hastanızın kullanabileceği en profesyonel havalı yatak seçeneğidir. Platin Havalı Yatak sistemleri ABC boru tipi havalı yatak modeli kullanarak hastanızın rahat bir tedavi süreci geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz.

ABC Sistem Havalı Yatak Özellikleri

  1. Üçlü boru girişine sahiptir. Böylelikle hastalar üzerine yattığında daha rahat eder. 
  2. Her üç borudan ikisi şişik birisi inik şeklinde sirkülasyon sağlar.
  3. Fermuarlı üst kılıfı vardır. 
  4. Motoru dijital olup, geceleri rahatsız etmeyecek şekilde sessizdir.
  5. Kumaşı lamine kaplama, hava alabilen kumaştır.
  6. Evde kullanıma yöneliktir. Ev elektrik faturasını etkilemez.
  7. Hasta karyolası ile beraber kullanılabilir.
  8. Hem hasta karyolası hem ABC sistem havalı yatak kiralayarak hastanızı rahat ettirebilirsiniz. 

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin