Hasta Yatakları Kiralama İletişim

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

  • Kiralama HK-1500

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.


4 motorlu hasta yatağı kullanabileceğiniz en fonksiyonel ve en rahat hasta yatağıdır. 4 motorlu hasta yatağı, hastanın günlük hareket ihtiyaçlarını tek tuşa basarak değiştirmenizi sağlayan ve hastaya bakan kişinin de bakım verme yükünü hafifleten profesyonel hasta yatağı modelidir. Her hastaya uyum sağlayabilen bir seçenek olup, sağladığı kolaylıklar sayesinde hastalarımızın çokça kullandığı ve tercih ettiği modeldir. Tamamen yerli olarak ürettiğimiz 4 motorlu hasta yatağı kiralama seçeneğini evinizde deneyimlemek için firmamız tarafından destek alabilirsiniz. 4 motorlu hasta yatağı hem hastanızı hem de sizleri düşünerek tasarlanmıştır.

Piyasadaki 4 motorlu hasta yatakları arasından üretim farkı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan Platin marka 4 motorlu hasta yatağı, hastanız için kullanabileceğiniz en fonksiyonel hasta yatağıdır.

Niçin Platin Yatak?

Platin Yatak olarak hastalarımıza kalitesinden ödün vermeden uygun fiyatlı hasta yatağı kiralama seçeneklerimizi sunuyoruz. Firmamız için en önemli prensip hastalarımızın rahatlığı ve müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu prensibe yönelik tüm çalışmalarımızı özenle ve titizlikle devam ettiriyor, müşterilerimize teslim ediyoruz. Siz düşünmeyin, biz sizin için hastanızın konforunu sağlayalım.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

  1. 4 harekete sahip olduğu için 4 motorludur.
  2. İlk hareket sırt kısmını kaldırıp indirmeye yarar. İkinci hareket ayak tarafını kaldırıp indirmeye yarar. Üçüncü hareket asansör özelliğidir. Son hareket ise yarı koltuk olabilme özelliğidir.
  3. Motoru sessiz, ev elektriğine uyumlu ve hastanın da kullanabileceği el kumandalı bir modeldir.
  4. Uzun boylu, kilolu tüm hastaların kullanabileceği tek modeldir.
  5. Kalın kaldıraçları ürünün dayanıklılığını sağlar.
  6. Motor farkı piyasadaki motorlara göre en kaliteli motor olması ve arıza riski olmamasıdır..
  7. Ayrı ayrı kaldırılıp indirilebilen yan korkuluklar hastanın güvenliğini sağlar.
  8. Sünger, yatak kalitesi piyasadakilere göre farklıdır. Üzerinde sıvı geçirmez kılıfı vardır. İdrar kaçırmaya yönelik temizlenip tekrar kullanılabilir.

4 Motorlu Hasta Yatağı kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin