Hasta Yatakları Kiralama İletişim

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

  • Kiralama HK-1300

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.


3 motorlu hasta yatağı kiralama opsiyonunu kullanarak hastanızın bakım kolaylılığını sürdürebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı hastanıza eğilmeden ve zorlanmadan bakım yapmanızı sağlar. En önemli kullanım kolaylığı yükselip-alçalabilmesidir. 3 motorlu hasta yatağının yükselmesi ile hastaya bakan kişi, yatağı bel seviyesine yükselterek eğilmeden bakım yapar. Böylelikle hem hastayı hem de hastaya bakan kişiye kolaylık sağlayan bir süreç olur. 3 motorlu hasta yatağı kiralayarak evinizde hastane konforunu ulaşabilirsiniz.

3 motorlu hasta yatağı kiralayarak hastanıza bakım verme kolaylığı sağlayabilir ve kendi iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Neden Platin Yatak'tan Kiralamalıyım?

Hastalarımızdan aldığımız geri dönüşlere yönelik hasta yatağı kiralama sistemimizi günden güne geliştiriyoruz. Hastanın durumuna yönelik 13 yıllık tecrübemizle kişiye yönelik tavsiyeler vererek hastanın rahatlığını sağlamaya çalışıyoruz. Tüm ürünler firmamız tarafından özenle paketleniyor ve tecrübeli servis çalışanlarımız tarafından kullanıma yönelik kurulumu sağlanıyor. Telefonla siparişten evinizde kuruluma kadar tüm sürecinizi kolaylaştırıyor, zorlu tedavi sürecinizde Platin Yatak olarak yanınızda oluyoruz. Deneyimli satış temsilcilerimiz ile görüşmek için firmamızı arayabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

  1. 3 motorlu hasta yatağında hastanın pozisyonunu değiştirecek 3 hareket mevcuttur. 
  2. 3 motorlu hasta yatakları kiralama seçeneğini kullanarak; hastamızın sırtını ve ayak kısmını kaldırıp-indirebilir, yatağın kendisini 1 metreye kadar yükseltip-alçaltabilirsiniz.
  3. Ürün maksimum 90 KG hastalar içindir.
  4. Ev elektriğine(220V) priz ile çalışır. El kumandası ile kullanılır.
  5. Standart sünger yatak, karyolanın hareketlerine uyumlu olacak şekilde set içerisindedir.
  6. 3 motorlu hasta yatağı kiralama ücretlendirilmesi aylıktır.
  7. Sipariş için firmamızın telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Yatağı kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin