Hasta Yatakları Kiralama İletişim

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

  • Kiralama HY-600

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.


Hareket kabiliyetini yitirmiş olan felçli hastaların kullanımına yönelik pozisyon veren havalı yatak kiralama seçeneğini tavsiye ederiz. Pozisyon veren havalı yatak hem boru tipi basınç değişikliği sağlayacağı havalı yatak olup hem de hastanın sağ ve sola vücut basınç değişikliğini sağlayacak ekstra kan dolaşımı oluşturan profesyonel bir pozisyonlu havalı yatak modelidir. Hasta yakınlarının hastayı sağa ve sola çevirmesine gerek kalmaz. 100 KG taşıma kapasiteli derece ayarlama seçenekli dijital motorlu full fonksiyon Platin havalı yatağıdır.

Vücudun sağ ve sol tarafındaki basıncı arttırıp azaltmaya yönelik çalışarak hastaların pozisyonunu periyodik olarak değiştirir. Böylelikle hasta yakınlarının da iş yükünü hafifletir.

Platin Pozisyon Veren Havalı Yatak Niçin Tercih Edilmelidir?

Pozisyon veren havalı yatağı kullanmanızın en önemli nedeni her saat başı hastaya otomatik pozisyon verme özelliğidir. Hasta yakınlarının bir saatte bir pozisyon vermesine gerek kalmadan ve hastanın acı çekmemesini sağlayarak pozisyon değiştirmektedir. Bu özellik sayesinde bakım veren kişi ve bakım alan hasta için 2 taraflı konfor sağlanmaktadır. Kullanabileceğiniz en fazla hareket sağlayıcı havalı yatak olup hasta için geliştirilmiş havalı yatak seçenekleri arasında en çok tercih edilen pozisyon veren havalı yatak modelidir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Özellikleri

  1. Pozisyon veren havalı yatak iki katmandan oluşur. Üst katmanında kan dolaşımı sağlayıcı yatay borular vardır.
  2. Alt katmanında ise eğim veren pozisyon boruları mevcuttur.
  3. 10-20-30 Derece kademesi ayarlanabilir.
  4. Kullanımı kolay motor yönetim paneli mevcuttur.
  5. Hastanın iç organlarının tembelleşmesini önler.
  6. Pozisyon ayarı iptal edilerek düz olarak kullanılabilir.
  7. Motoru sessiz çalışır. Ev elektriğine uygundur.
  8. Kumaşı silinebilir ve temizlenebilir.
  9. Pozisyon veren havalı yatak kiralama opsiyonunu kullanarak felçli ve yatalak hastaların rahatlığını sağlayabilirsiniz.

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin