Hasta Yatakları Kiralama İletişim

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

  • Kiralama HY-300

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.


AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama sayesinde hastanızın vücudundaki oluşabilecek vücut yaralarının oluşmasını önleyebilir ve yara tedavisini engelleyebilirsiniz. 12cm yüksekliği ile en ideal basınç değişikliğini sağlayan bu ürün, hastanıza masaj etkisi de oluşturacaktır. Kan dolaşımı sağlayarak hastanın vücut basınç merkezlerini değiştirecek, 24 saat boyunca hareket sağlayarak hastanın yaralarını önleyecektir. Kullanacağınız bu ürün ile hastanızın vücut ağrılarının iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz. 

AB sistem boru tipi havalı yatak, hastanızın gün boyu konforlu bir yatış süreci geçirmesini sağlar. Vücudundaki hücreleri aktifleştirerek yatış sürecinde oluşabilecek bası yaralarından korur.

Neden Platin Yatak ürünlerini kullanmalıyım?

Platin Yatak deneyimli çalışanlarını arayarak hastanıza uygun havalı yatağı seçebilirsiniz. Firmamızdan bu ürünü kiralayarak hastalarımıza olan titizliğimize tanıklık edebilirsiniz. Tüm hastalarımızı kendi hastamızmış gibi önemseyerek rahatlıklarını sağlamaya çalışıyoruz. Hem hasta konforu sağlayıp hem de hasta yakınının iş yükünü hafifletiyoruz. İstanbul içerisinde yaşayan tüm hastalarımıza yönelik servis sunuyoruz. Aynı gün kurulum desteği ve sipariş bilgisi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak evde bakım ürünleri için Platin Yatak ekibimizden destek alabilirsiniz.

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri

  1. En ideal yükseklik olan 12cm yüksekliğindedir.
  2. AB sistem özelliği mevcuttur; her iki borudan biri şişik diğeri inik şeklinde çalıştığı süre boyunca hava sirkülasyonu sağlar.
  3. Basınç değişikliği ve kan dolaşımı yaparak hastanın vücudunu korur.
  4. 80x190 ölçüleri vardır. Hasta yattığı süreç boyunca elektrikle çalışır. 
  5. Motorunda basınç ayarlama düğmesi mevcuttur.
  6. Üzerinde hava alabilen aynı zamanda sıvı geçirmeme özellikli klıfı mevcuttur.
  7. AB sistem boru tipi havalı yatak kiralayarak kısa vadeli ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Dilerseniz ürünü satın alma seçeğine bakabilirsiniz.

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak kiralamak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin