Hasta Yatakları Kiralama İletişim

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Hasta Taşıma Lifti Kiralama

  • Kiralama HL-1250

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.


Hastaların yatış pozisyonlarını değiştirmek ve hareket ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç duyulan hasta taşıma lifti, 130 kg taşıma kapasiteli hasta taşıma lifti hasta yakınlarının iş yükünü azaltır. Hasta yakınları içinde kolaylık sağlayan bu ürün, ev içerisinde kullanıma uygundur. Denge kolları sayesinde hastanın düşmesini önleyecek şekilde üretilmiş olup, hastaların transferini sağlar. Böylelikle hastaların taşınmasını sağlarken, hastanın da acı çekmemesini ve güvenli olarak yer değiştirmesini sağlar.

Evinizde hastanızı güvenli taşımak için hasta taşıma lifti kiralama hizmetinden faydalanabilir ve ürünün kullanımını deneyimleyebilirsiniz. Hasta taşıma liftini satın almayı düşünen hasta yakınları için kiralama opsiyonu bir avantajdır.

PLATİN HASTA TAŞIMA LİFTİ KİRALAMA

Platin Yatak evde hasta bakım ürünleri konusunda hizmet veren hasta yatağı alanında imalat yapan bir firmadır. Hastalarımızdan aldığımız geri dönüşlere göre hastaların taşınması oldukça zordur. Piyasadaki hasta taşıma liftlerine göre daha kaliteli bir hasta transfer lifti üreterek hastalarının kullanımına sunmuştur. Hasta taşıma konusunda rahatlık sağlayan bu ürün şarj sistemli elektrikli ve kumandalıdır. Tüm hastalara uyumlu pratik bir üründür.

Hasta Taşıma Lifti Özellikleri

  • Elektrikle çalışan şark edebilme özellikli pillere sahip bir hasta bakım ürünüdür.
  • Kumanda sistemi ile hasta transferi sağlanmaktadır. İstenilirse manuel ayarlama seçeneği vardır.
  • Taşıma kapasitesi yüksek motorlardan üretilmiştir. 130 kg rahatlıkla kullanılabilir.
  • Set içerisinde lift kasası, taşıma bezi, şarj aleti mevcuttur.
  • Liftin kapılardan geçmeyi sağlayacak denge kolları mevcuttur.
  • Tekerlekleri kitlenerek kaymayı engeller.
  • Taşıma bezinin kumaşı hastayı güvenlikle kaldırabilecek şekilde güvenlidir.
  • 2 yıl Platin Yatak tarafından garanti kapsamı içerisindedir. 
  • Ürünü kiralayarak deneyimleyebilirsiniz.

Ürünü satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.Hasta Taşıma Lifti Kiralama

Kısa süreli olarak hasta taşıma lifti kiralamak isteyen hasta yakınları için, İstanbul içi hasta taşıma lifti kiralama hizmetimiz vardır. Aynı gün teslimat ve kurulum sağlıyoruz.

İnceleyin

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası Kiralama

Evde hasta bakımında gerekli medikal ürünlerden bir tanesi olan hasta yemek masası kiralama seçeneğinden faydalanarak hastanıza rahat bakım sağlayabilirsiniz.

İnceleyin

AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Hareketsiz olarak yatan hastaların vücut yaralarını AB sistem boru tipi havalı yatak kiralama seçeneği ile rahat ettirebilirsiniz.

İnceleyin

ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Sürekli yatan hastaların vücudunu rahatlatacak ABC sistem boru tipi havalı yatak kiralama sistemi hastanızı vücut yaralarından koruyacaktır.

İnceleyin

Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Otomatik çevirme özelliği sayesinde tercih edilebilecek pozisyon veren havalı yatağı kiralama opsiyonu ile deneyebilirsiniz.

İnceleyin