Hasta Yatakları Kiralama İletişim
Hasta Taşıma Lifti

Hasta Taşıma Lifti

  • Satış HL-12500

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.


Hasta taşıma lifti, hastaya zarar vermmeden ve kol gücü gerektirmeden hastanın taşınmasını sağlar. Hastanın ev içindeki etkinliğinin çoğaltmak için kullanılabilir. Hem hasta hem de hastaya bakan kişi için rahatlık sağlamaktadır. Hasta taşıma lifti sayesinde yatan hastanın oturup kaldırılmasını ve taşınmasını sağlar. Yatan hastaların ihtiyacı olabilecek şekilde tasarlanmış hasta taşıma lifti sayesinde yataktan tekerlekli sandalyeye, tuvalete, koltuğa vb. yerlere götürülmesine olanak sağlar.

Platin Yatak firmasının ürettiği hasta taşıma lifti; bel destekli ve her hastaya uygun ayarlanabilir hasta taşıma bezi sayesinde hastaya zarar vermeyecek şekilde hastanın taşımasını güvenli bir şekilde sağlar. Şarj edilebilir bataryadan oluşmaktadır, kablosuz şekilde rahatça kullanılır.

Hasta Taşıma Liftini Neden Platin Yatak'tan Almalıyım?

13 yıldır sektöründe lider konumda olan Platin Yatak firması her ürününü özenle üretmektedir. Platin Yatak gerek ürün kalitesi gerekse müşteri memnuniyeti konusunda var gücüyle çalışmaktadır. Platin Yatak tüm ürünlerinde kaliteli  malzemeler kullanmaktadır.

Hasta Taşıma Lifti Özellikleri

  1. Lityum iyon pile sahiptir. Bataryasının uzun süre dayanır ve rahatlık sağlar.
  2. 2 yıl garanti kapsamında olup, parça tedariği vardır. 
  3. Manuel olarakta kontrol edilebilmektedir.
  4. Üreticisi olduğu hasta taşıma lifti Platin Yatak tarafından 2 yıl garantilidir.
  5. Hasta yataklarına uyumlu çalışır.
  6. Hasta taşıma liftinin tekerlekleri sabitlenebilir özelliktedir..

Hasta Taşıma Lifti için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta taşıma liftlerini incelemek için buraya tıklayın. Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin