Hasta Yatakları Kiralama İletişim

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

  • Satış HY-2750

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.


Hastaların hareket edememesi; vücutlarında oluşan kan dolaşımını yavaşlatır ve yatak yaralarına neden olur. Yatak yaralarının önlenmesi için, profesyonel bir havalı yatak kullanımına ihtiyaç vardır. P20 AB Sistem havalı yatak, her hastaya uyumlu ve uzun vadeli kullanılabilen modeldir. Havalı yatak yüksekliği 12 cm olmasından dolayı, basınç değişikliği kuvvetli olur. Bu ürün tercih edilerek, hastaların vücudunu rahatlatabilir ve konforunu sağlayabilirsiniz.

AB Sistem çalışma sistemine sahip olduğundan her iki borudan biri hareket halindedir. Böylelikle hastanın altında kan dolaşımı aktifleştirmekte ve ciltteki hücre ölümlerinin önüne geçilmektedir.

Platin P20 Havalı Yatak Modeli Niçin Tercih Edilmeli?

Vücudunda yatak yaraları oluşmaya başlamış olan hastalar için, etkili bir havalı yatak kullanımı gereklidir. Şişme yatağın üzerine yatan hastanın kilosunun da havalı yatağa basınç uygulamasından dolayı havalı yatak yüksekliği önemlidir. 12 cm P20 AB Sistem Havalı Yatak modelimizi yüksekliğinin ideal olmasından dolayı kullanabilirsiniz İsterseniz kaldırıp depolayabilir istediğiniz zamanda tekrar kullanıma açabilirsiniz.

Platin P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri

  1. Tamamen 2 yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.
  2. Kullanımı uzun ömürlüdür.
  3. AB SİSTEM: Her 2 borudan 1 şişik bir inik şeklinde çalışma sistemine sahiptir.
  4. Ventilasyon hava sızdırma hücreleri vardır.
  5. Kalça kısmının hava almasını sağlar. 
  6. Motorunda kolay ayarlanabilir hava basınç düğmesi mevcuttur.
  7. Hasta yataklarında kullanıma uygundur.
  8. Platin Marka tarafından parça desteği sağlanabilmektedir.

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer havalı yataklarımızı incelemek için buraya tıklayın. P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin