Hasta Yatakları Kiralama İletişim

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

  • Satış HY-18500

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.


Hastaların yatış sürecinin uzun olmasından dolayı pozisyon değişikliğine ihtiyaç vardır. Sağlıklı bireyler olarak vücudumuzun ağrıması durumunda sağa ve sola dönebilmemiz, vücudumuzu rahatlatmaktadır. Fakat sürekli yatan hastalar için durum bu şekilde değildir. Kendi kendine sağa ve sola dönemeyen hastalarda bu durum vücutlarında yatak yaralarına neden olur. Uzun vadeli kullanımda fayda sağlayacak otomatik pozisyon değişikliği sağlayan P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak, hastaların güvenli olarak sağa ve sola dönmesini sağlar.

P50 pozisyon veren havalı yatak lüks bir kullanım sağlamakta ve konfor oluşturmaktadır. Hastaların emniyetli olarak sağa ve sola çevrilmesini sağlar, hasta bakıcısının işinin kolaylaştırır.

Platin P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak Niçin Kullanılmalıdır?

Hareket Farklılığı: Hareketsiz hastalar için kesinlikle kan dolaşımı çok önemlidir. Felçli ve kendi kendine yatış pozisyonunu değiştiremeyen hastalar için kan dolaşımını maksimum seviyede sağlayacak ürün P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yataktır. Kullanılabilecek en iyi havalı yatak olup, dijital makine sistemiyle sessiz ve hızlı çalışmaktadır.

45 Derece: Hastanın vücudunun sağ ve sol tarafındaki basınç değişikliğini en fazla şekilde sağlayarak, çok daha fazla vücut rahatlığı oluşturur. Bu nedenle özel olarak üretilen Platin Havalı Yatak Sistemleri modelidir.

P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak Özellikleri

  1. CPR Sistemi vardır. 
  2. İç kısmı ABC Ventilasyonlu boru tipi havalı yataktır.
  3. Alt tarafında pozisyon ve denge boruları mevcuttur.
  4. Manuel sağa ve sola sabitleme ayarı vardır.
  5. 15 dk lık aralıklarla otomatik pozisyonlandırma sağlar.
  6. Kullanıcı motor yönetim panelinden değişiklik yapabilir.
  7. En üst katmanında koruma boruları vardır. 
  8. Tamamen argesi firmamıza aittir.
  9. Ventilasyon sistemi olan bir şişme yataktır.

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer havalı yataklarımızı incelemek için buraya tıklayın. P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin