Hasta Yatakları Kiralama İletişim

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

  • Satış HK-13500

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.


4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı hem hareket edebilen hastalar için hem de bakım ihtiyacı olan hareketsiz hastalar için konforlu bir üründür. Bakım verme kolaylığı sağlarken, aynı zamanda hastanın konforunu da sağlar. Platin Marka 4 Motorlu hasta yatağı, piyasadaki en kaliteli 4 motorlu hastane yatağı olup; kullanış açısından hastaların en çok tercih ettiği full fonksiyon hastane yatağıdır. Demir aksanının sağlam olmasından dolayı da yurtdışında çokça tercih edilmektedir. Kullanabileceğiniz en kaliteli hastane yatağı; 4 Motorlu Hasta Yatağı.

Hastaların bakımında kullanılan en fonksiyonel hasta yatağı olmasından dolayı, 2013 yılından bu yana en çok satılan hasta yatağımız olmuştur. 

En kaliteli hasta yatağı Platin 4 Motorlu Hasta Yatağı!

4 Motorlu hasta yatağı olarak üretimini yaptığımız Platin Marka modelimiz, dayanıklılığı nedeniyele yurtdışında da en çok kullanılan hasta yatağı modelimiz olmuştur. 4 motorlu hasta yatağının hareketleri sayesinde hem hasta hem de hastaya bakan kişi rahat eder. Hasta yatağı imalatı yapan firmamız 4 motorlu hasta yatağını hastalardan aldığı geri dönüşlere göre imal etmektedir. Platin Yatak olarak 13 yıllık tecrübemiz ile hastalarımızın yüzünü güldürüyoruz..

Platin Yatak 4 Motorlu Hasta Yatağı Farkı

  1. Demir aksanında 30x30 profil değil 40x60 profil
  2. Kaldıraçlarında 6mm değil 10 mm dolu demir
  3. Hava alabilen lazer sac
  4. Ayrı ayrı kitlenebilen tekerlek sistemi
  5. Lazer kesim sıvı geçirmez kılıflı sünger yatak
  6. Serum aparatı
  7. Kuvvetli tmotion marka motor farklarıdır.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

SIRT VE AYAK KALDIRIP İNDİRME: 4 motorlu hasta yatağı modelimizde bulunan kumanda sayesinde hastanın sırt kısmına yastık dizmeye gerek kalmadan kolaylıkla yarı oturur pozisyona getirebilirsiniz.  

YÜKSELİP ALÇALMA: Yerden yükselme özelliği sayesinde hastanın bakımını eğilmeden yapabilirsiniz. İstediğiniz seviyede de durabilme özelliğine sahiptir.

YARI KOLTUK: Bu özellik sayesinde hasta koltukta otururmuş gibi olabilmekte ve ayak sarkıtabilmektedir.

RAMPA: Rampa özelliği sayesinde hastanın baş ve ayak tarafındaki kan dolaşımı sağlanabilmektedir.

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin