Hasta Yatakları Kiralama İletişim

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

  • Satış HK-4750

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.


2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı; elektrikli sisteme sahip olan hasta yatakları arasında en uygun fiyatlısıdır. Hastaların ihtiyaçlarını karşılayan bir üründür. Genel ihtiyaç duyulan sırt ve ayak kaldırıp indirme hareketlerini içinde barındıran özellikleri sayesinde, tercih edilen ekonomik hasta yatağıdır. Ekonomik bir seçenek olmasının yanında kalitesinden de ödün verilmeden üretilmiştir. Platin profesyonel imalathanesinde üretilen bu ürün, hastalardan alınan geri dönüşlere göre imal edilmektedir.

Hastaların pozisyonunu değiştirmeye yarayan kullanıcı kolaylığı sağlayan 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı ile hastanız tedavi sürecini rahat geçirecektir.

Ekonomik Hasta Yatakları arasında neden Platin Yatak?

Platin Yatak olarak yıllardır hasta yatağı imalatı yapıyoruz. Biliyoruz ki, üretilen her ürün kullanıcıya ulaştırılırken sorunsuz ve dayanıklı olmalı; kalitesinden ödün verilmeden imal edilmelidir. Aksi takdirde oluşabilecek arızalar hem kullanıcıyı uğraştıracak hem de maddi kayıp oluşturabilecektir. ''Uygun fiyatlı olsun ama kaliteli olsun'' şeklinde düşünerek 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağını üretiyor ve müşterilerimizle buluşturuyoruz. Piyasada bulunan ekonomik hasta yatakları arasında üzerinde bulunan motoru, set içerisindeki sünger yatağı ve demir aksanı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı Özellikleri

  1. 2 Motora sahip, bütçe dostu bir üründür. 
  2. 2 yıl garanti kapsamında olup, parça tedariği vardır. 
  3. Sırt ve ayak kaldırıp indirebilme özelliği bulunur. Manuel olarak hastaya müdahale etmeye gerek kalmaz.
  4. Kumanda sistemi sayesinde hareket ettirilebilir.
  5. Set içerisinde sünger yatağı ve serum aparatı vardır.
  6. Korkulukları tek parça şeklinde kaldırılıp indirilebilmektedir.
  7. Tek kişilik baza ölçülerindedir. 90*190 cm'dir.

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin