Hasta Yatakları Kiralama İletişim

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

  • Satış HK-6750

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.


Hastaların ve yaşlıların düşmesini önleyen alüminyum korkuluk sistemine sahip 2 Motorlu ABS hasta yatağı, hastanın baş ve ayak kısmının kaldırılıp indirilebilmesine olanak sağlayarak, hasta yakınlarının da hayatını kolaylaştırır. Zorlu tedavi ve bakım sürecinde gereksinim duyabileceğiniz demirbaş ürün hasta yatağı olarak düşünülürse; ekonomik seçenekler arasında kullanabileceğiniz konforlu seçeneklerden bir tanesidir. Kullanım sürecinde sağlayacağı kolaylıklar hem hastayı hemde hasta yakınını memnun edecektir.

Yaşlıların düşmesini engelleyerek, yatak içerisinde güvenli bir kullanım sağlar. 2 Motorlu ABS Hasta yatağında hastanın pozisyonunu tek tuşa basarak değiştirebilirsiniz.

Platin Yatak ürününü tercih etmemiz nasıl bir avantaj sağlayacak?

Her üründe olduğu gibi hastalar için geliştirilmiş olan hasta yataklarında da KALİTE FARKI vardır. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve giderler hasta yatağının maliyetini belirlemektedir. Piyasada bakıldığında aynı gibi gözüken tüm ürünler de aslında kalite farkı bulunmaktadır. Hastalarınıza yönelik kaliteli ürün tercih etmek ve sorunsuz bir ürün kullanmak için firmamız çalışanlarından bilgi ve satış sonrası destek alabilirsiniz.

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı Özellikleri

  1. 2 Motorlu ABS hasta yatağı kullanarak hastanın oturma pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.
  2. Sırt ve ayak tarafının kaldırılıp indirilmesini sağlayarak hastanın pozisyonunu değiştirir.
  3. 4500N gücünde 2 adet motordan oluşur.
  4. Motorlara bağlı el kumandası ile yönetilmektedir.
  5. Korkulukları hastaların kendi kendine açamayacağı şekildedir.
  6. Hastanın vücuduna zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir.
  7. Sünger yatak hava alabilen şekilde sıvı geçirmez kılıflıdır. 
  8. 2 yıl imalat hatalarına karşı garantilidir.

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 



2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin