Hasta Yatakları Kiralama İletişim

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

  • Satış HY-3750

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.


Hastalarımızın en rahat edeceği şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur. Nedeni ise; üzerinde bulunan yatay boruların her 3ünden 2sinin tamamen hava ile şişik olması, 1 borunun ise inik kalmasıdır. Bu çalışma prensibine göre hasta üzerinde yattığı zaman daha rahat etmekte ve daha fazla kan dolaşımı sağlanmaktadır. Her hastaya uyumlu olmasından dolayı da tercih edilmektedir ve istenilirse kaldırılıp depolanarak tekrar kullanılabilmektedir.

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, hava kompresörü dijital olduğundan sessiz çalışan şişme yatak modellerinden biridir.

ABC Havalı Yatak Modelini Neden Platin Yatak'tan Tercih Etmelisiniz?

Piyasada birçok havalı yatak modeli mevcuttur. Hava kompresörü olarak yetersiz basınç sağlanması durumunda şişme yatak yeterli sertlikte olmayacakta ve basınç değişikliği sağlamayacaktır. Bu nedenle dakikada 10 litreden fazla basınç sağlayan Platin Hava Kompresörleri kullanım sürecinde hastayı mağdur etmez. Sipariş sonrasında teknik destek ise Platin Yatak profesyonel çalışanları tarafından sağlanır. Firmamızdan satın alınan her ürün için, desteğimiz tamdır.

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri 

  1. Ventilasyon havalandırma boruları vardır.
  2. Motoru dijital sessizdir, hastayı rahatsız etmez.
  3. Yumuşak sert ayarı mevcuttur.
  4. 3lü boru girişine sahiptir.
  5. Firma hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. 
  6. Depolanabilir, kolay temizlenebilir.
  7. 90x190 cm iç ölçüsü, 12 cm yüksekliği vardır.

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer havalı yataklarımızı incelemek için buraya tıklayın. P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin