Hasta Yatakları Kiralama İletişim

Hasta Yemek Masası

Hasta Yemek Masası

Hasta Yemek Masası

  • Satış HYM-1500

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.


Hastalar için üretilen hasta yemek masası modelimiz hastalarımızın rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Hasta yatağında yatarken tekerlikli ayakları sayesinde portatif olarak taşınabilen hasta yemek masası hem hasta için hem de hastaya bakan için kolaylık sağlamaktadır. Hasta yemek masası antibakteriyel malzemeden üretilmiştir. Yemeklerin hastanın üzerine dökülmemesi için kenar kısımlarında kabartmaları vardır. Ürünün üzerinde içecek yuvası da bulunmaktadır.

Platin Yatak hasta yemek masası; hastaların rahatça kullanabilmesi için üretilmiştir. Bilinci açık hastalar normal yemek masası olarak da kullanabilirler.

Hasta Yemek Masasında Neden Platin Yatak Tercih Edilmeli?

Sektöründe lider olan Platin Yatak yerli üretim yaparak hastalara ürünleri titizlikle teslim etmektedir. Prensip olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Üretici firma olduğumuzdan fiyat ve kalite anlamında diğer firmalardan avantajlı konumdayız. Temin etmek istediğiniz ürünler hakkında müşteri temsilcilerimiz sizlere detaylı bilgi vermektedir. 

Hasta Yemek Masası Özellikleri

  1. Normal masa olarak da kullanılabilir.
  2. Kolay temizlenebilir ve antibakteriyel özelliğe sahiptir.
  3. Yüzeyi çizmez tekerleklere sahiptir ve tekerlekleri kilitlenebilir.
  4. Yükselip-alçalma özelliğine sahiptir, amortisörlüdür.

Hasta Yemek Masası için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin