Hasta Yatakları Kiralama İletişim

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

  • Satış HK-18500

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.


4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı baza tipi hasta yatağı modelidir. Hasta için gerekli olan tüm pozisyonları verebilecek şekilde üretilmiştir. Hastanın ve hastaya bakan kişinin bakım ihtiyaçlarını kolaylaştırırken ahşap olması da ev ambiyansına uyum sağlamaktadır. Yurt dışından getirilen 4 motorlu ahşap hasta karyolası ev ambiyasına uyum sağladığı için hastanın psikolojisini olumsuz etkilemez.

4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı ürününün Türkiye'de 13 yıllık satıcısı olarak müşterilerimize gerekli tüm destek hizmetini sunmaktayız.

Platin Yatak'ın Diğer Firmalardan Farkı Nedir?

13 Yıllık tecrübesi ile Platin Yatak üretici firmadır. Türkiye'de hasta yatağı ve hasta karyolası kiralama hizmeti veren ilk firma Platin Yatak'tır. Bizim için en önemli husus müşterilerimizin memnuniyeti ve hastalarımızın rahatlığıdır. Bu prensibimizi tüm çalışan arkadaşlarımız benimsemiş ve müşterilerimize yansıtmaktadır. Platin Yatak evde bakım için gerekli ürünlerin tedariğini yaparak hastalara ulaşımını sağlar. Üretim konusunda en kaliteli hasta yatak ve hasta karyolarını üreten piyasadaki lider firmadır.

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı Özellikleri

  1. Yarı koltuk pozisyonu alabilmektedir. Yarı koltuk seçeneği hastaların rahat hissetmesini sağlayan hareket seçeneğidir.
  2. Yan taraflarında bulunan korkuluklar sayesinde hastanız güvendedir.
  3. Sünger yatağı ve tutunma kolu set içerisindedir.
  4. İthalatçı firma tarafından 4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı iki yıl garantilidir.
  5. Kilit sistemli tekerlekleri sayesinde rahatça hareket ettirebilirsiniz..
  6. Yükselip-alçalabilme özelliğine sahiptir.
  7. Baş ve ayak kaldırıp-indirebilmek özelliğine sahiptir.

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin