Hasta Yatakları Kiralama İletişim

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

  • Satış HK-8500

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.


Hastane ortamından sıkılan ve psikolojisini etkileyen hastalar için imal edilmiştir. 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı mobilya görünümlü olmasından dolayı ev içerisinde çokça tercih edilen bir seçenek olmuştur. Hem ev ortamına uyum sağlamaktadır hem de hastaların psikolojisini etkilememektedir. Hastaların pozisyonunu değiştirmeyi sağlarken aynı zamanda da evde hastane konforu sağlamaktadır. Ahşap şıklığı ile hasta ve hasta yakınlarının kullanımına yönelik tasarlanmıştır.

Hastaların kendilerini hastanede gibi hissetmemesi için ev ortamında mobilya görünümüyle hasta kolaylığı sağlayan pratik bir hasta yatağıdır.

Platin Yatak Ahşap Hasta Yatağını Niçin Tercih Etmelisiniz?

Hasta yakınlarından aldığımız geri dönüşlere göre psikolojik olarak hastaları zorlayan bu süreçte, hastalar evlerinde kendilerini huzurlu hissetmek istemektedirler. Bu isteğe göre hastaların ve hasta yakınlarının ev içerisinde rahat etmelerini sağlayacak 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağını ürettik. Bu ürün sayesinde ahşap mobilya görüntüsü gözünüze hoş gelecek ve aynı zamanda hastanızın pozisyon değiştirme ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bu ürünü kullanmaya başlayarak hastanızın rahatlığını sağlayabilirsiniz.

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı Özellikleri

  1. Mdf ahşap kaplama sayesinde mobilya görünümlüdür.
  2. 2 hareketi vardır. Sırt ve ayak kaldırıp indirme özelliği mevcuttur. 
  3. Hastanın kendisinin de kullanabileceği el kumandası mevcuttur.
  4. Yerden yükseklik sabit olup, baş ve ayak tarafı istenilen seviyede durdurulabilmektedir.
  5. Set içerisinde dahil olan sünger yatak doktorların tavsiye ettiği sertlik derecesindedir.
  6. İmal edilen bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.
  7. Korkulukları hastaların güvenliğini sağlayacak şekilde kaldırıp indirilebilmektedir.
  8. Oda içerisinde değiştirilebilecek şekilde kilit sistemli tekerlekleri vardır.

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin