Hasta Yatakları Kiralama İletişim

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

  • Satış HK-12500

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.


Hasta bakımı oldukça zorlu bir süreçtir. Hastaların pozisyonlarının değiştirilmesi hasta yakınlarını da etkilemektedir. Hasta yakınları olarak hayatınızın kolaylaştırılmasına yönelik 3 Motorlu Asansörlü Hasta yatağını kullanarak sağlayabilirsiniz. Bu ürün sayesinde hastanızın bakımını sağlarken, hastanıza daha az güç uygulayacak ve daha az yorulacaksınız. Üründe bulunan kumanda yardımı ile hastanın yatış pozisyonunu değiştirebilecek ve hastanın da acı çekmesini önlemiş olacaksınız. Firmamız tarafından imal edilen bu üründe en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. 

Asansörlü hasta yatağının 1 metreye kadar yükselmesi, hastanıza eğilerek bakım yapmanızı engeller. Kendi bel seviyenize göre ürünü yükselterek hastanıza daha konforlu bir bakım verebilir ve kendi sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Zorlu bakım sürecinde hem hastanızın hem de kendi rahatlığınız için bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Platin Yatak üretimi 3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağını Niçin Tercih Etmeliyim?

Asansörlü hasta yataklarının demir aksanı hastanın yukarıya kaldırılabilmesi için dayanıklı olmalıdır. Ürünlerde kullanılan demir profiller ve motor kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesinden ödün verilerek imal edilen piyasa ürünlerinde, çokça arıza oluşabilmektedir. Arıza oluşması durumunda teknik servis zorluğu olabilmekte ve hasta yakınları mağdur olabilmektedir. Mağduriyetin önlenmesi için alışveriş yapılan satıcının güvenilir olması oldukça önemlidir. 13 yıldır hasta yatağı alanında çalışan tek firma olarak, tüm müşterilerimizin arkasında duruyor teknik destek sağlıyoruz. 

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı Özellikleri

  1. 3 hareket özelliği bulunur. Sırt ve ayak kaldırıp indirme özelliği sayesinde hastanın oturma pozisyonu sağlanabilmektedir.
  2. Pencere seviyesine çıkarılabilecek asansör özelliği mevcuttur.
  3. Ayrı ayrı hareket ettirilebilen yan korkulukları mevcuttur. Amortisör sistemlidir.
  4. Kumanda hasta yatağına takılabilir şekildedir. 
  5. Motoru t-motion marka kaliteli ve dayanıklı bir üründür. 90 kg taşıma kapasitesi vardır.
  6. Kullanımı oldukça pratiktir.
  7. Karyolanın içerisinde kullanılan sünger yatak 23 dansite yoğunluğundadır. Silinebilir kumaşı mevcuttur.
  8. Uzun vadeli kullanım ömrü vardır.

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 

 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin