Hasta Yatakları Kiralama İletişim

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

  • Satış HY-5750

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.


Hastaların sağa ve sola çevrilmesi oldukça zordur. Özellikle kilolu hastalarda alt değiştirme ve pozisyon değişikliği sağlama hastaya bakan kişileri zorlar. Hem hastalar için hem de hasta yakınlarının hayatlarının kolaylaştırılmasına yönelik üretilen P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak, en çok kullanılan pozisyonlu havalı yatak seçeneğimizdir. Otomatik pozisyonlandırma sağlar, vücut yaralarının oluşmasını engeller, hasta bakımını kolaylaştırır.

P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak kişisel bakım kolaylaştırıcı ve pozisyon değişikliği sağlayıcı boru tipi havalı yatak modelidir. 

NİÇİN P40 POZİSYON VEREN HAVALI YATAK KULLANILMALI?

Otomatik Çevirme: Hastaya müdahale etmeye gerek kalmadan, pozisyon değişikliği sağlar. Hastaya bakan kişiler manuel olarak hastaya müdahale etmez böylelikle, hasta acı çekmemiş olur. Hem hastanın pozisyonunu değiştirirken hem de vücut yaralarından korur. Vücudu rahatlar periyodik bakım yapar.

Periyodik Çevirme: Hasta için sürekli kan dolaşımı sağlamak gereklidir. Hastaya bakan kişiler gün içerisinde hastayı sağa ve sola çevirebilirler fakat yetersiz kalabilmektedir. P40 model her saat başı basınç değişikliği sağladığından hastaya bakan kişilerin iş yükünü hafifletir.

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak Özellikleri

  1. İki katmandan oluşur. Fermuarlı kılıflıdır. 
  2. İç sisteminde yatay borular vardır 8 cm yüksekliğindedir.
  3. Pozisyon borularını dengeleyen denge hücresi boruları vardır.
  4. İstenilirse kapatılıp düz pozisyonda kullanılabilir.
  5. Hasta bakıcısı tarafından kontrol edilebilmektedir.
  6. Derece ayarlama 3 kademesi vardır.
  7. Sistem elektrikle çalışır, motorundaki düğmelerle yönetilir.
  8. Garanti kapsamı 2 yıldır.

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer havalı yataklarımızı incelemek için buraya tıklayın. P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin