Hasta Yatakları Kiralama İletişim

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

  • Satış HK-8500

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.


Hastane, bakım evi, huzur evi gibi kuruluşlarda da çokça kullanılan korkulukları sayesinde pratik bir kullanım sağlayan 2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı, antibakteriyel plastikleri ile hastane konforu sağlamaktadır. Ev içerisinde kullanıma uygun olarak üretilmekte olup, kullanıcılarına kolaylık sağlar. Hareket edebilen hastaların kullanımına yönelik tavsiye edilen bu ürün; bakım hastalarının kullanımına yetersiz gelebilmektedir. Dolayısıyla hastanıza uygun hasta yatağını seçerken firmamıza danışabilir fikir alabilirsiniz.

4 parça yan korkulukları hastaların yataktan kalkıp otururken, destek almasını ve hastaların düşmemesini sağlar. Pratik yan korkulukları sayesinde en çok satın alınan hasta yatağı modellerinden birisidir. 

Platin Yatak Kalitesinin Farkı Nedir?

Hasta yatağı araştırması yaparken tüm ürünlerin aynı kalitede olduğunu düşünebilirsiniz. Platin Yatak olarak ürünlerimizde kullandığımız motorlar piyasadaki en kaliteli motorlardır. Sadece motor farkından dahi kullanım süresi ve konforu değişmektedir Hasta yataklarının demir aksanında bulunan demir profillerden, tekerlek kalitesinden, sünger yatakların yoğunluk farkından hasta yatağı fiyatları değişebilmektedir. Platin Yatak olarak prensibimiz olan kalite standartını her geçen gün arttırarak hastalarımıza ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı Özellikleri

  1. 2 Motorlu özelliğinin olması nedeniyle sırt ve ayak kısmının kaldırılıp indirilebilmesine olanak sağlar.
  2. Elektrikle çalışan kumanda ile yönetilen bir hasta yatağıdır.
  3. Kullanım kolaylığı sayesinde hasta ve hasta yakınlarının hayatını kolaylaştırır.
  4. İstenilen seviyede sırt ve ayak kısmı sabitlenebilmektedir.
  5. Kumanda basit bir sisteme sahip olan hastaların da kullanabileceği şekildedir.
  6. Tekerlekleri sayesinde oda içerisinde yer değişikliği sağlanabilmektedir.
  7. Sünger yatak lazer kesimleri olan silinebilir sıvı geçirmez kılıfa sahiptir.
  8. Serum aparatı set içerisinde dahildir. 
  9. Sipariş sonrası desteğimiz müşteri memnuniyeti açısından vardır.

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı için firmamızı arayabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama prosedürü için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayın. Diğer hasta yataklarını incelemek için buraya tıklayın. 2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin

Hasta Taşıma Lifti

Hasta taşıma liftinin teslimatında ürünün kullanımıyla ilgili bilgiler müşterimize aktarılmaktadır. Hasta taşıma lifti için sipariş ve bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İnceleyin

Hasta Yemek Masası

Hastaların yemek yemesini kolaylaştıracak hasta yemek masası Platin Yatak güvencesiyle üretilmiştir. Hasta yemek masası temin etmek için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyin