Hasta Yatakları Kiralama İletişim

Visko Hasta Yatağı Şiltesi

Visko Hasta Yatağı Şiltesi

Visko Hasta Yatağı Şiltesi

  • Satış HYV-2000

Bel ve omurilik rahatsızlığı olan hastaların rahat etmesi için tavsiye edilen visko hasta yatağı şiltesi, hastaların daha rahat bir tedavi süreci geçirmesini sağlar.


Visko sünger vücut şeklini aldığı için hastaların daha rahat uyku uyumasını sağlar. Özellikle sert yatakta yatamayan omurilik rahatsızlığı olan hastalar için kesinlikle visko yatak daha rahattır. Sağlıklı bireylerin sert sünger yatak da yatması sağlıklıdır fakat bel rahatsızlığı olan kişiler için visko şilte her zaman daha rahat eder. Visko sünger 4 cm yükseklikte olup iki katmandan oluşmaktadır. Çift taraflı kullanılabilme özelliği olduğu için hastanın isteğine göre kullanılacak taraf seçilerek kullanılabilir. Üzerinde hastanın uzun süre kullanabileceği sıvı geçirmez kılıfı vardır. Kılıf istenilirse silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. Böylelikle uzun ömürlü kullanım sağlar. Kılıf fermuarlı özel olarak dikilmekte ve hava alabilme özelliktedir.

PLATİN YATAK VİSKO FARKI

Hasta yatağı şiltesinin 23 dansite (sünger yatak yoğunluğu) olması gereklidir. Hastanın kalça kısmına denk gelen kısımlar için 23 dansite, yatağın kalan diğer bölümleri için yoğunluk seviyesi değiştirilerek maliyeti düşürülebilmektedir. Bu nedenle visko kalitesi değişebilmektedir. Sünger yatakları doğrudan temin eden bir firma olarak, ürünlerimizin kalitesinden ödün vermemekteyiz. 

VİSKO HASTA YATAĞI ŞİLTESİ ÖZELLİKLERİ

  • 90*190*14 cm ölçülerindedir.
  • 4 cm visko, 10 cm lazer kesim süngerdir. 
  • Fermuarlı kılıfı mevcuttur.
  • Bel şeklini alarak konforlu uyku sağlar.
  • Çift taraflı kullanılabilir.
  • Hasta yataklarına uyumludur.Visko Hasta Yatağı Şiltesi

Bel ve omurilik rahatsızlığı olan hastaların rahat etmesi için tavsiye edilen visko hasta yatağı şiltesi, hastaların daha rahat bir tedavi süreci geçirmesini sağlar.

İnceleyin

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Her bütçeye uygun 2 motorlu ekonomik hasta yatağı, hastaların ihtiyaç duyduğu hareket pozisyonlarını sağlayarak hastaların rahat etmesini sağlar ve konfor arttırır.

İnceleyin

2 Motorlu ABS Hasta Yatağı

Güvenilir korkuluk sistemi ile hastaların düşmesini engelleyen 2 Motorlu ABS Hasta Yatağı seçeneğimiz evde kullanıma yönelik üretilmiş hastane yatağı modellerinden biridir.

İnceleyin

2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı

Ev içerisinde hastane ortamı oluşturmayan, 2 Motorlu Ahşap Kaplama Hasta Yatağı; hastaların psikolojisini etkilemez.

İnceleyin

2 Motorlu FULL ABS Hasta Yatağı

2 Motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ve hastanelerde de kullanılan 2 Motorlu FULL ABS hasta yatağı, elektirik sistemli ve el kumandalı bir üründür.

İnceleyin

4 Motorlu Alman Ahşap Hasta Yatağı

Hareketli yatak olarak rahatlıkla kullanılabilecek 4 motorlu Alman ahşap hasta yatağı şık tasarımıyla ev ambiyansına uyumludur. Baza tipi hasta yatağı modelidir.

İnceleyin

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı, bakıma muhtaç hastaların bakım gereksinimlerinin karşılanmasını kolaylaştıran ev elektrik sistemi ile çalışan hareketli hastane yatağıdır.

İnceleyin

4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı

Hastaların ihtiyacı olan tüm yatış pozisyonlarını sunan 4 Motorlu Yarı Koltuk Pozisyonlu Hasta Yatağı, full fonksiyonlu bir hasta yatağıdır.

İnceleyin

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama ile ihtiyacınız olduğu süre boyunca evinizde hastanızın yatış rahatlığını sağlayabilirsiniz. Sırt ve ayak hareketi sağlar, hasta bakımını kolaylaştırır.

İnceleyin

3 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

3 motorlu hasta yatağı kiralama hizmeti sayesinde tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilirsiniz. 3 motorlu hasta yatağı ile güç gerektirmeden hastanızın pozisyonunu değiştirebilirsiniz.

İnceleyin

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama kullanım açısından en konforlu seçenektir. Sipariş verdikten ve kurulum yapıldıktan sonra 4 motorlu hasta yatağı konforunu deneyimleyebilirsiniz.

İnceleyin

P10 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Kısa süreli olarak havalı yatak ihtiyacı olan veya zayıf hastalar için kullanılabilecek P10 AB sistem havalı yatak, 2 yıl garantilidir. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P20 AB Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

İdeal yükseklik ölçüsünde olan 12 cm AB sistem boru tipi havalı yatak, her hastaların kullanımına uygun ve kaliteli bir şişme yataktır. Platin havalı yatak sistemleri.

İnceleyin

P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak

Şişme yatak modeli olan P30 ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak, 3lü çalışma sisteminden dolayı en çok tercih edilen havalı yatak modeli olmuştur.

İnceleyin

P40 Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

Hareket edebilme fonksiyonunu yitirmiş olan hastalarda vücut rahatlatıcı P40 Pozisyon Veren Havalı Yatak, otomatik çevirme yapar.

İnceleyin

P50 Ultra Pozisyon Veren Boru Tipi Havalı Yatak

45 derece pozisyon değiştirme özelliği ile tamamen felçli hastaların kullanımına yönelik P50 Ultra Pozisyon Veren Havalı Yatak.

İnceleyin